Stavba kol na zakázku

Jestliže jste někdy snili o stavbě vlastního kola, dle svých představ a přání, jste na správném místě. Máme bohaté, několikaleté zkušenosti a jsme připraveni být vám k dispozici a pomoci včetně cenných rad, při jeho realizaci. Navíc s cenou, nepřesahující sériové modely kol.

Pojďte s námi SVOU VLASTNÍ CESTOU :-)
Velkou výhodou stavby kol na míru je výběr komponentů, typu a velikosti rámu, kde Vám podle výšky postavy a délky nohou vypočítáme podle vzorce přesnou velikost rámu. K tomu zvolíme i velikost dalších komponentů ( představec, řidítka apod. ), tak aby Vám kolo sedělo přesně na míru, včetně vyladění posedu. Další službou je, že Vám nabízíme možnost  jeho vlastního designu a všech ostatních doplňků dle vaší představy. Buď výběrem z nabídky sériových rámů a doplňků nebo lakováním a designem na zakázku. Kde vše provedeme od návrhu designu, zpracování a výroby polepů až po realizaci laku kola na vaše přání.

Navíc vždy při stavbě kola na míru respektujeme Vámi nastavenou cenovou hladinu.

Jestli se rozhodnete být designérem vlastního kola, jsme připraveni pro Vás postavit kolo od rekreačních přes sportovní až po závodní modely.

Stavíme kola všech typů: MTB / 26″ , 27,5″ , 29″ /, FAT bike, crossová i silniční

Naší filozofií je stavět kola pro maximální spokojenost zákazníka, jak cenově, tak především KVALITOU. Proto máme minimální cenovou hladinu na stavbu kola nastavenou na hranici od 10 000,-  nahoru.

Ukázky vybraných námi realizovaných staveb kol – viz Galerie